Wm Rehberi
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kariyer Polikliniği
#1
logom.png

Günümüz koşullarında ticaret rekabet koşullarından dolayı her gecen gün daha fazla zorlaşmaktadır. Yatırım giderleri, reklam masrafları ve güçlü partnerleriniz bulunmak zorundadır. Bu tüm şartları yerine getirseniz de güçlü bir teknolojik altyapınız ve iş akısınız yoksa ve profesyonel destek almıyorsanız tüm çabalarınıza rağmen işleriniz dilediğiniz gibi gitmiyordur. Tüm bu süreci sizler için profesyonel olarak biz yönetsek ve sizlere müthiş bir ortaklık teklif etsek.

Biz kimiz?

Kariyer akademi olarak 2010 yılında başladığımız eğitim faaliyetlerimizi 2014 yılında ömür boyu eğitim olarak online ortama taşıdık. 2014 yılından beri edindiğimiz bilgi beceri ve tecrübemizi 2016 yılında “Kariyer Polikliniği” çatısı altında birleştirdik.

Kariyer Polikliniği 4 enstitü 12 üniversite ve onlarca sivil toplum kuruluşu ile yüzlerce örgün eğitim organize etmiş. Birçok kuruluşun hizmet içi eğitimlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Kariyer Polikliniği bu başarısını online ortama yansıtmış çok başarılı bir süreç izlemiştir.

Kariyer polikliniği olarak aile danışmanlığı, objektif testler, projektif testler, yaratıcı drama, oyun terapisi, akıl zeka oyunları, hızlı okuma eğitmenliği, terapi teknikleri, problem çözme teknikleri, beden dili, insan kaynakları, liderlik ve koçluk eğitimleri gibi onlarca eğitimleri hem online hem de örgün olarak devam ettirmekteyiz.

Nasıl olacak?

Türkiye’nin en büyük online eğitim platformu olan kariyer polikliniği, tüm hizmetlerini siz girişimcilere acıyor. E ticaret altyapısı ve iş ortaklığı usullerini uzun süredir inceleyen kariyer polikliniği hem girişimcileri rahatlatacak hem de herkes için ulaşılabilir ve güvenilir eğitim anlayışını gerçekleştirecek yeni bir sistem kurdu.

Bu sistemde sizleri de yanımızda görmek isteriz. Nasıl mı?

Bayilik formunu doldurarak ya da telefonla hemen iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlerle hemen ayrıntılı bilgi verecektir.

Kariyer polikliniğinin avantajları neler olacak?

• Güvenilir ve güçlü bir partneriniz olacak,
• Online eğitim yapabileceğiniz bir siteniz olacak,
• Sitenizde onlarca eğitiminiz olacak,
• Tüm üniversite ve dernek anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz yapılmış olacak,
• Eğitimlerinizin hepsi üniversite onaylı olacak,
• Performansınızı ölçebilir ve gözlemleyebileceksiniz.
• Ay sonunda basarınızı görebileceksiniz ve

En önemlisi sizlere karsı tamamen şeffaf ve saydam bir partneriniz olacak.

Kariyer polikliniği olarak gerekli alt yapı ve eğitim platformunuzu hazırladıktan sonra size özel hazırlanan sitenizi hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Sitenizin kolay kullanımı, güncellenmesi ve google adwords çalışmalarınıza izin vermesi sizin için büyük bir fırsat olacak. Tanıtım ve reklam kısmını tamamen sizlere bırakıyoruz. Sizler istediğiniz gibi tasarlayabiliyor ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Sizlere bu konuda aylık facebook , google ve diğer reklam pazarlama konularında eğitimler veriyoruz. isterseniz uzmanlarımızdan yardım alabiliyorsunuz .

Kariyer polikliniği ile birlikte çalışan bayilerimize her ay düzenli olarak SEO, pazarlama ve Adwords gibi konularda e-ticaret eğitimleri düzenleyerek bayilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Şirketi olmayıp da bireysel olarak sisteme katılanların yasal sorumluklarını da bizler yerine getiriyoruz. Sitenizde yapmış olduğunuz her bir işlem için Stopaj kesintilerinizi ve vergilerinizi sizin adınıza devlete biz ödüyoruz.

Sizlere sadece sisteme üye olmak ve sitenizin tanıtımını yapmak düşüyor. Bilgisayar ve internetin olduğu her yerden sosyal medyayı kullanarak, kazancınızı artırabiliyorsunuz. Sonuçlarınızı takıp edebiliyor. Kendinizi değerlendirebiliyorsunuz.

İş birlikli öğrenme ve grupla çalışma ilkelerini benimseyen Kariyer Polikliniği, kazan kazan politikasıyla ve sizlerin sisteme katkısıyla hem daha hızlı büyüyecek hem de sizlere kazandıracak.

Sisteme uye olmak için Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. adresinden yada 08502592939 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

All-Time Greatest Hits
Arrow – Saison 5


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Lirik Lagu Rock Dut Apakah Dosaku
26 Year Diary
IMDB-7.7
Watch movie
Read more...Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

????? body feels mp3
Read More
44. The Last Man on Earth
Kaspersky Vs Avast Free Vs Paid Antivirus Detectio.mp3


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Mixed Downs
Download
Despacito Justin Bieber (Remix) Ft. Luis Fonsi & Daddy Yankee
Diagnose: Mord
20anero a los 40


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Club Life 195 Hour 1
Episode 9 : Ce qui s’est passe et le monde dans lequel on vit :
Black Sails
Moana (2016) Online English: In Ancient Polynesia, when a terrible curse incurred by Maui reaches an impetuous Chieftain's daughter's island, she answers the Ocean's call to seek out the demigod to set things right. Spanish: En la antigua Polinesia, cuando una terrible maldicion incurrida por Maui llega a una impetuosa isla de la hija de Cacique, ella responde a la llamada del Oceano para buscar al ...
Mann Mayal Complete Song Mp3

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Read More
Yu-Gi-Oh!
TheVideo


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Episode 5
Soredemo Sekai wa Utsukushii
2. Sezon 20. BolumLinkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Zobrazit posledny prispevok
Bawn Television
A Man Called Sloane 
Sadda Haq
Костяной томагавк (2015)


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Joker Game (2016) - Episode 07
Trapped – Gefangen in Island


Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Fundamentals.of.solidification(A)
The Weeknd
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -