Wm Rehberi
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bimm Havalandırma Sistemleri
#1
Havalandırma Sistemleri ortamda bulunan zehirli gazdan ve kötü havadan arıtmaya yarar . İçinde bulunan sistemler ile kötü havayı çekerek arındırır ve tekrar ortama temiz hava verir. Havalandırma Sistemleri bir çok sektörde ve işletmelerde kullanılabilir . Örneğin restaurantlarda , okullarda , fabrikalarda , tekstik atolyelerinde , otoparklarda kullanılabilir.
Sanayi tipi havalandırma sistemlerinde toz toplama, baca filtre, sulu filtre, doğalgaz baca olmak üzere pek çok farklı havalandırma tipi kullanılmaktadır. Bu saydığımız farklı havalandırma sistemlerinin tamamında sizlere BİMM Havalandırma olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Toz Toplama Sistemleri optimum çalışma ortamının oluşturulmasında ve toza ba­ğlı makine arızaları ile çalışmadan rahatsızlıklarının önüne geçmek adına olmaz ise olmaz birer unsurdur. Toz toplama sistemleri, toz toplama üniteleri ve toz toplama filtreleri ve di­ğer elemanları ile bir bütün olarak çalışırlar. Sa­ğlıklı bir çalışma veriminin elde edilmesi işletme veriminin maksimize edilmesi adına toz toplama sistemleri birinci teknik ekipmanlar olarak kullanılır.
Toz toplama sistemlerinin farklı güç ve filtreleme seçenekleri vardır. Toz toplayıcı sistemler seçerken işletme ortamında oluşan kir ve toz dikkate alınmalıdır. Kimyasal gazlar salınan bir ortamla, talaş tozu olan bir ortamda kullanılan toz toplama filtreleri farklılık gösterir. Toz toplama sistemi sürekli olarak toz ve talaş çektiğinden makine aktif durumda iken ortamda maske kullanılmalıdır.
Site Adresi ; bimhavalandırma
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -