Wm Rehberi
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüze uyumlu burun estetiği
#1
Son Teknoloji Kapalı Rinoplasti İle Ağrısız Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı fonksiyonel ve şekil bozukluklarını ortadan kaldıran bir operasyon olup, burun şeklinin düzeltilmesi yanında nefes almada yaşanan sıkıntılar da ortadan kaldıran bir işlemdir. Açık ve kapalı burun ameliyatı olarak iki farklı yöntem uygulanır.

Kapalı Burun Estetiği Nedir?

Burun deliklerinden girilerek açılan kesilerden yapılan kapalı burun estetiği izsiz bir operasyon olup burun kemik ve kıkırdak eğriliklerinin giderildiği bir işlemdir. Son derece pratik bir şekilde yapılan Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. sonrası hasta ağrısız ve acısız bir iyileşme dönemi geçirir. Burnunun görüntüsünden memnun olmayan, burun eti nedeni ile nefes almada güçlük çeken, burun düşüklüğü, kemik veya kıkırdak eğriliği olan herkes kapalı burun kemiği ameliyatı veya burun ucu ameliyatı olarak yüzüne daha çok yakışan bir burun görüntüsüne sahip olabilir.

Yüz ifadesinde son derece önemli bir yere sahip olan burun, nefes alıp verme görevi de olan işlevsel bir organdır. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. için başvurulan rinoplasti, ağrısız, acısız ve izsiz bir estetik operasyon olup, kapalı rinoplasti sonrası iyileşme süreci de son derece konforludur. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. arayanlar için kliniğimiz tecrübeli uzman doktorları ve eğitimli ekibi ile her zaman hizmete hazırdır. Öz güveni tam, burun şekli yüzü ile uyumlu bir şekilde yaşamınıza devam etmek için bizimle her zaman görüşebilir, kapalı burun estetiği ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Burun estetiğinde uygulanan iki yöntemden biri olan açık rinoplasti, kapalı rinoplastiye göre kesi burnun içinde değil alt ucunda olan ve küçük bir kesi açılarak burnun kemik ve kıkırdak düzeltme işlemi yapılan bir operasyondur. Açık burun ameliyatı mı? Kapalı burun ameliyatı mı? Tercih edilmeli bu tamamen kişini kendi isteğine bağlıdır. Kapalı burun kemiği ameliyatı iz bırakmazken açık burun kemiği ameliyatında iz burun ucunun alt kısmında görünmez şekildedir.

Kapalı Burun Estetiği Nasıl Uygulanır?

Kapalı burun estetiği ameliyatı lokal anestezi ile uygulanmaktadır. Burnun iç ya da dış yapısında bulunan her çeşit işlevsel ve şekil bozuklukları kapalı burun esteti ile giderilir. Kesiler burun deliklerinin içindedir. Bu nedenle herhangi bir iz söz konusu değildir. Kapalı burun ameliyatı iyileşme süreci son derece kısa olup konforlu geçer. Açık rinoplasti mi? kapalı rinoplasti mi? kapalı burun ameliyatı yapan doktorlar, tüm bu sorularınıza cevap bulacağınız kliniğimiz, son teknoloji alt yapısı ve uzman kadrosu ile aradığınız burun estetiği merkezidir.

Burun görünümünün iyileşmesini sağlayan ve burun eti ile ilgili sıkıntılara da çözüm olan kapalı rinoplasti, uzmanlar tarafından yapılan ve başarılı bir operasyonla yüz güzelliğini ortaya çıkaran bir burun estetiği ameliyatıdır. Kapalı rinoplasti ekşi yorumlarında da ifade edildiği gibi iz bırakmayan bir operasyon olup iyileşme süreci daha konforludur.

Açık rinoplasti mi kapalı rinoplasti mi karar vermeden önce kliniğimizde muayene olun ve her iki operasyon hakkında detaylı bilgi alarak kararınızı verin. Kapalı burun ameliyatı gözle görülmeyen burun içi alanlarda yapılmakta ve Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. iyileşme süreci kısa olup şişlikler daha kısa sürede iner. Açık ve kapalı burun ameliyatı arasındaki fark? Açık burun ameliyatında iki burun arasında yer alan dudak üstü deriden kesi yapılması, kapalı burun ameliyatında ise kesilerin burun deliklerinin içinde kalmasıdır.

Kapalı Burun Estetiği Ameliyatında Eski Ameliyata Göre Neler Değişti?

Kapalı burun estetiği, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte operasyonun hem çok hızlı yapılmasını hem de iz bırakmadan burun estetiği olmayı sağlamaktadır. Plastik cerrahi alanına giren burun estetiğinde açık burun ameliyatımı kapalı burun ameliyatı mı karar vermenize yardımcı olacak uzmanlarımız her zaman hizmetinize hazırdır. Kapalı burun estetiği ameliyatı ile hızla sosyal yaşamına dönen hastaların burun estetiği olduğuna dair herhangi bir iz taşımamaları mükemmeldir. Zira burun, yüzde ilk göze çarpan bölümdür. Son derece güzel bir yüzü çirkin gösteren bir burun şekli ile yaşamınıza devam etmek zorunda değilsiniz.

Açık buru estetiği ameliyatında uzman daha rahat çalışsa da hasta tarafından bakıldığında iz bırakmama ve iyileşme bakımından daha hızlı olması nedeni ile kapalı burun estetiği ameliyatı çok daha fazla tercih edilir. Açık ve kapalı burun ameliyatı arasındaki fark açık burun ameliyatının dikişli olması ve kesinin burun kanatlarının altında bulunması, kapalı burun ameliyatında ise kesilerin burun deliklerinin içinde kalması ve görünürde iz bırakmamasıdır. Açık burun ameliyatı sonrası ortaya çıkan şişlikler uzun süre kalıcıdır. Oysa kapalı burun ameliyatında şişlik, morluk ve diğer olumsuz etkile görülmez.

Ameliyat süresi bakımından kapalı burun estetiği operasyonu çok daha kısa sürelidir. Genelde burnun yapısına göre operasyon türüne karar verilse de sonuçta hasta ve doktor birlikte karar verir. Burun kemiği ve kıkırdak eğriliği, burun eti nedeni ile rahat nefes alamama ve burun ucu düşüklüğü gibi birçok sorun kapalı burun estetiği ile ağrısız, acısız ve izsiz giderilir. Burun estetiğinde Türkiye dünyada ilk sıralarda yer almakta, yurt dışından da binlerce hastaya yapılan estetik operasyonlarla adını duyurmaktadır. Gelişen teknoloji ile eskiye göre dikişsiz, ağrısız ve acısız bir operasyon olan kapalı burun ameliyatı için sizleri her zaman kliniğimize bekliyoruz.

Kapalı Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadardır?

Kapalı burun estetiği fiyatları hastaya ve doktoruna göre değişmektedir. Hatta il-il operasyon fiyatları değişir. Ama fiyatları belirleyen asıl nokta burun estetiği olarak yapılacak işlem ve operasyon türüdür. Ucuz diye her kliniğe başvurulmamalı, iyi bir doktor ve klinik araştırması yapılmalıdır.

Açık ve kapalı rinoplasti fiyatları hasta muayenesinden sonra netleşir. Burun etinin neden olduğu burun tıkanıklığı var mı, burun ucu düşüklüğü görülüyor mu, burun kemiği ve kıkırdağında ne derece bir eğrilik var hepsine bakılır ve operasyona karar verilir. Operasyonda kullanılan ameliyat malzemelerinin kalitesi bile fiyatı etkileyen unsurlardır. Kaliteli klinikler ve sağlık merkezleri kaliteli ameliyat malzemeleri kullandığından fiyatlar da diğerlerine göre farklıdır.

Cerrah seçimi yapılmadan önce iyi araştırma yapılmalı ve kliniğin başarı geçmişi irdelenmelidir. Yıllardır birçok başarılı operasyona imza atan kliniğimiz, son teknolojik cihazlarla ve işinin ehli uzmanları ile her zaman ilk tercihler arasında olmuştur. Burun görüntüsünden memnun değilseniz veya nefes almakta zorlanıyorsanız kliniğimize gelebilir, detaylı bir muayeneden sonra yapılacak olan buru estetiği neticesinde ideal bir burun görüntüsüne kavuşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............
Как я выжил после приговора медицины. Видео Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -