Wm Rehberi
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'de ISO Belgesi Veren Kurumlar
#1
Iso 9001 Belgesi Fiyatı

Günümüz dünyasında, artan nüfusla birlikte hizmet sektörüne duyulan ihtiyaç da kaçınılmaz olarak artmaktadır. Bu durum hizmet sektörünü büyütmekle birlikte, bu alandaki şirketlerin çoğalmasını da sağlamaktadır. Karmaşıklık ortamı oluşmaması ve herkesin standart kalitede hizmeti alabilmesi için, belli bir standardizasyon oluşturmak gerekli hale gelmektedir. İşte bu standardizasyonu Uluslararası Standardizasyon Örgütü (IOS) yapmıştır.

IOS, İsviçre, Cenevre kentinde yer almaktadır ve bu örgüte katılan ülkelerin sayısı 90'ı geçmektedir. Bu örgüt, hizmetlerin bulundurması gereken standart özellikleri kararlaştırmıştır. Üye olan her ülkede bulundurduğu temsilciler sayesinde bu standartlara uyan hizmeti veren şirketlerin hizmetini ISO belgesi ile onaylamaktadır.

Türkiye'de ISO Belgesi Veren Kurumlar

TÜRKAK, Türkiye'nin akreditasyon kurallarına göre ISO 9001 belgesini verebilme yetkisine sahip olan kurumudur.

ISO 9001 Belgesinin Fiyatı

ISO 9001 belgeleri; Ucuz ISO Belgeleri ve Kaliteli ISO Belgeleri olmak üzere ikiye ayrılır. Ucuz ISO Belgeleri daha anlık çözümler (ani gelişen ihale gibi) veya marka değeri düşük olan şirketler için önerilir. Bu belge için düşük riskli sektörlere yaklaşık 500$, riskli sektörlere ise 700$ Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. sunulur.

Kaliteli ISO Belgeleri marka değeri yüksek olan prestijli şirketler için önerilir. Bu belge için düşük riskli sektörlere yaklaşık 1500$, riskli sektörlere 2000$ ISO 9001 belgesi fiyatı sunulur.

ISO 9001 Belgesi, şirketlerin hizmetlerinin kalitelerini, müşterilerine rahatlıkla kanıtlayabilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca Kaliteli ISO 9001 Belgeleri, uluslararası alanda şirketlerin kendilerini ispatlamasına imkan sağlamaktadır.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -